Math 126 Entire Course (Units 1, 2, 3, 4)

$99.99

Description

By purchasing this service you will be receiving access to all of the videos for the entire Math 126 course, 147 total videos.

Purchasing this collection of videos all at once instead of individually, you will save:
$339.54…a 77% savings

This includes collection includes:

  • Math 126 Unit 1 Collection (51 videos)
  • Math 126 Unit 2 Collection (28 videos)
  • Math 126 Unit 3 Collection (34 videos)
  • Math 126 Unit 4 Collection (34 videos)